Domy z głową

Poznaj partnerów naszej wystawy

Domy z Głową to nietypowe projekty domów gotowych.
O ich wyjątkowości stanowi najwyższa jakość architektury i najnowsze rozwiązania technologiczne. O pierwszą z tych cech dbamy my, drugą zapewniają nasi Partnerzy – producenci materiałów wykończeniowych, z których dom powinien, według nas, być zbudowany.

Poznaj naszych Parterów:

Equitone - sponsor głównyMarka Equitone to płyty włóknocementowe, doskonałe jako pokrycia dachów lub fasad budynków. To nowoczesne zbrojone tworzywo, wykonane z naturalnych surowców, przyjaznych dla środowiska. Ten niepalny produkt składa się ze spoiwa cementowego zbrojonego włóknem, które w stanie utwardzonym jest odporne na zniekształcenia i niekorzystne warunki atmosferyczne. Produkty marki EQUITONE są zaprojektowane przez i dla architektów – mają interesującą fakturę, można je otrzymać w szerokiej gamie kolorystycznej, a na dodatek jest niezwykle łatwo osiągnąć pożądany kształt czy wielkość przed ich ostateczną instalacją. To jeden z najlepszych technologicznie produktów dostępnych na rynku, który jednocześnie niezwykle efektownie prezentuje się na wykończonym budynku.

Aliplast - sponsor głównyALIPLAST – to producent i dostawca wielu systemów aluminiowych, powszechnie wykorzystywanych przy wykonywaniu różnego rodzaju konstrukcji budowlanych, związanych ze stolarką aluminiową. Wieloletnie doświadczenie (ponad 30 lat w Europie i 13 w Polsce) i stałe utrzymywanie wysokich standardów jakości zgodnie z normami ISO 9001:2008, umocniło nas w przekonaniu, że właśnie systemy aluminiowe ALIPLASTu dla okien, ścian fasadowych i systemów drzwi przesuwnych powinniśmy wykorzystać w naszych projektach.

KOŁO – jedna z największych, najbardziej rozpoznawalnych firm produkujących ceramikę sanitarną. Jej wanny, brodziki, umywalki czy miski wc stoją w niejednym z polskich i europejskich domów. Firma stale rozwija swoją produkcję, oferując klientom nie tylko nowe wzory i kolory ceramiki, ale również poprzez aktywne wspieranie i wdrażanie pro-ekologicznych rozwiązań. I to nie tylko wewnątrz własnych zakładów produkcyjnych, jak redukcja emisji CO2 czy zużycia gazu ziemnego przy produkcji, ale również w naszych łazienkach, czego nie zawsze jesteśmy świadomi.

Najnowsze produkty Koło umożliwiają nam między innymi:
– zmniejszenie użycia chemicznych środków czyszczących, dzięki zastosowaniu specjalnej, super gładkiej powierzchni umywalek czy bezkołnierzowych misek wc,
– zmniejszenie zużycia wody, dzięki zastosowaniu regulacji spłukiwania czy automatycznym systemom spłukującym.
Takie rozwiązania przekonały nas, że produkty Koło doskonale pasować będą do naszych wyjątkowych projektów.