Domy z głową

Nowy partner Domów z Głową – New House

Firma New-House powstała w 1991 roku w Warszawie. Od tego czasu wybudowaliśmy już ponad tysiąc pięćset domów jednorodzinnych na terenie całej Polski. Nasza rosnąca w siłę firma budowlana to przede wszystkim zasługa ekipy zaufanych pracowników, z którymi współpracujemy nawet od kilkunastu lat oraz dużego zaufania, którym darzą nas inwestorzy.

Specjalizujemy się w kompleksowej budowie domów technologią murowaną z wykorzystaniem cegły silikatowej, ceramicznej oraz gazobetonu. Współpracującym z nami klientom chcemy zapewnić przejście przez proces budowy w możliwie najmniej stresujący sposób, dlatego gwarantujemy zadbanie o całą realizację od A do Z. W naszej ofercie, poza budową domu pod klucz w dziewięć miesięcy, znajduje się szereg usług uzupełniających. Dbamy o sprawdzenie warunków działki pod budowę, pomagamy w procesie pozyskania pozwolenia na budowę i zrealizowania pozostałych spraw formalnych, wykonujemy przyłącza budowlane, zajmujemy się zagospodarowaniem działki, a także wykonujemy aranżację wnętrza domu. Wykonywane przez nas kompleksowo realizacje obejmujemy dziesięcioletnią gwarancją jakości.

Co więcej, zawsze wspieramy naszych klientów pod kątem merytorycznym. Chętnie doradzamy, a także dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Dla osób, które nie wiedzą, ile może kosztować budowa ich wymarzonego domu, przygotowaliśmy kalkulator budowlany online dostępny na naszej stronie internetowej. Natomiast osobom, które chcą dowiedzieć się więcej na temat budowy domu, polecamy nasz blog w tej tematyce.

Współpraca z firmą New-House to gwarancja spokojnego i bezstresowego procesu budowy domu. Dbamy o każdy aspekt realizacji, a nasze prace wykonujemy terminowo i solidnie.