Tomasz Głowacki

Architekt, wykładowca akademicki, profesjonalista.

Założyciel i główny projektant firmy PAG
Pracownia Architektury Głowacki.
Finalista wielu konkursów architektonicznych.
Organizator warsztatów studenckich.

Propagator przemyślanej architektury.
Miłośnik nietypowych wnętrz i domów jednorodzinnych.
Wyznawca pustki w architekturze i pełni w życiu.

 • Pracownia Architektury Głowacki

  Jesteśmy grupą ludzi, tworzącą dynamicznie rozwijającą się firmę architektoniczną. Wspólnie działamy od 2005 roku, ale fundament naszej aktywności stanowi wcześniejsze, 10-letnie doświadczenie założyciela firmy – Tomasza Głowackiego.

 • Innowacyjne projekty

  Projektujemy wyjątkowe domy oraz unikalne budynki usługowe i mieszkalne, których forma jest jednocześnie innowacyjna i praktyczna, intrygująca i zachwycająca.
  Nasze koncepcje to najkorzystniejsze połączenie Twoich, jako inwestora, pragnień i oczekiwań, optymalnego wykorzystania przestrzeni z ograniczeniami ekonomicznymi.
  W ten sposób powstają przemyślane, funkcjonalne, minimalistyczne i oryginalne autorskie projekty domów jednorodzinnych, które z elegancją wkomponowują się w otoczenie, zachwycając użytecznością formy i prostotą materiałów.

  To nie jest tylko architektura, to pomysł na wygodny, ponadczasowy, piękny dom na miarę XXI wieku, stworzony właśnie z myślą o Tobie i Twojej rodzinie.

 • Docenione podejście

  Nasze indywidualne spojrzenie na architekturę jest regularnie nagradzane i wyróżniane w prestiżowych konkursach architektonicznych.
  O zaprojektowanych przez nas budynkach jednorodzinnych często pisze prasa branżowa.
  Jakość usług świadczonych przez firmę, w tym usługi doradcze, studia wykonalności, koncepcje, kompletne dokumentacje budowlane i wykonawcze oraz współpraca z doświadczonymi inżynierami, zyskały uznanie rzeszy klientów.

Oryginalne projekty nowoczesnych domów jednorodzinnych na wąską działkę

Tworzone przez nas projekty architektoniczne to oryginalne rozwiązania, pozwalające na optymalne wykorzystanie przestrzeni budowlanej. Podczas przygotowywania każdego z nich zwracamy uwagę na szczegóły rzeźby terenu oraz układ działki. Jesteśmy więc w stanie opracować oryginalne projekty domów jednorodzinnych na wąską działkę, zapewniając przy tym najkorzystniejsze rozplanowanie przestrzeni. Dokładamy najwyższych starań, by nasze rozwiązania były proste i minimalistyczne, a zarazem eleganckie oraz nowoczesne. W minionych latach stworzyliśmy liczne innowacyjne autorskie projekty domów jednorodzinnych, w tym na wąską działkę oraz obiekty firmowe oraz budynki usługowe. Wiele spośród naszych pomysłów zostało zauważonych i wyróżnionych przez prasę branżową. Nasze propozycje architektoniczne niejednokrotnie wyznaczają nowe standardy jakości.

Tworzone przez nas rozwiązania, opracowywane przez najlepszych inżynierów, doceniane są za ich funkcjonalność oraz praktyczność. Naszym największym powodem do satysfakcji jest jednak zadowolenie klientów, którzy cenią sobie nasz profesjonalizm oraz innowacyjne podejście. Podczas opracowywania koncepcji indywidualnych ściśle współpracujemy z klientem, uwzględniając przy tym jego oczekiwania.