230m² + 40 m² garaż

Dom między skarpami to nowoczesny dom jednorodzinny z garażem na dwa samochody o konstrukcji murowanej i z dwuspadowym, symetrycznym dachem. Ten parterowy budynek z poddaszem użytkowym zawierają przestronną, rodzinną część dzienną, której duże okna tarasowe wychodzą na stronę południową, funkcjonalne pomieszczenia gospodarcze oraz wygodne, prywatne sypialnie na poddaszu. Parter jest częściowo ukryty w sztucznej skarpie, tworzącej rozległe ogrody, dostępne również z sypialni na poddaszu.

  • Wysoki, przestronny salon
  • 3 sypialnie + gabinet
  • 2 łazienki
  • Garaż na 2 samochody

Cena projektu: 7000 PLN brutto

GOTOWY PROJEKT DOMU PARTEROWEGO Z PODDASZEM UŻYTKOWYM I GARAŻEM

 • Dom z poddaszem użytkowym

  Ten gotowy projekty domu z poddaszem użytkowym został stworzony z myślą o wielbicielach ogrodów, domów parterowych i pasjonatach zabawy przestrzenią. To praktyczny, przestronny dom jednorodzinny, w którym doskonale czuć się będą i rodzina z dziećmi, i przedstawiciele artystycznej bohemy, łączący w jednej przestrzeni pracownie i wygodne mieszkanie. Przemyślany układ funkcjonalny domu między skarpami.

 • Wkomponowanie bryły budynku w otoczenie

  Bryła tego nowoczesnego domu została częściowo ukryta między dwiema celowo utworzonymi skarpami. Dzięki temu przemyślanemu zabiegowi, ten gotowy projekt domu z garażem, mającego ponad 230 m kw. idealnie wkomponowują się w otoczenie, zapraszając zieleń do wnętrza na każdym poziomie budynku, a jednocześnie wydają się mniejsze niż w rzeczywistości. Budynek z garażem, którego brama jest zintegrowana z płotem i ogrodzenie tworzą linię, która wyraźnie dzieli działkę na część prywatną, służącą odpoczynkowi i rekreacji oraz część reprezentacyjną, kierującą wydłużonym podjazdem w stronę wejścia do domu.

 • Dostęp do ogrodu z każdej kondygnacji

  Wyjątkowość Domu Między Skarpami polega na szczególnie bliskim kontakcie domowników z otaczającą go przyrodą. Każde pomieszczenie dzienne, każda sypialnia ma dostęp do jednego z trzech ogrodów (dolnego i dwóch górnych), a praktyczny system schodów, estetycznie skrytych w skarpach, pozwala na łatwą komunikację pomiędzy ogrodami. Podział funkcji na kondygnacjach (parter – część do wspólnego użytku wszystkich domowników, poddasze – część sypialna) zapewnia wygodę użytkowania.

  Nowoczesna bryła budynku skrywa niezwykle funkcjonalne wnętrze, wykreowane specjalnie z myślą o ich mieszkańcach. Największym atutem domu jest przestrzeń wspólna – piękny duży salon połączony z funkcjonalną kuchnią i jadalnią są całkowicie otwarte na dolny ogród za sprawą dużych okien tarasowych. Dzięki nim do wnętrza wpada mnóstwo światła, dając poczucie przestronności i niczym nieograniczonego kontaktu z przyrodą. Na parterze umieszczono również gabinet – pokój gościnny, małą łazienkę oraz przestronną sień, a z kuchnią sąsiaduje rozbudowane zaplecze z pralnią i spiżarnią. Duży dwustanowiskowy garaż oraz pomieszczenia gospodarcze skrywa skarpa, tworząca jeden z górnych ogrodów. Nad wysokim na dwie kondygnacje salonem wisi mostek, łączący dwa skrzydła użytkowego poddasza. Mieści ono komfortową strefę nocną Państwa domu – sypialnię, łazienkę i garderobę oraz dwie przestronne sypialnie i dodatkową łazienkę.

RZUT PARTERU

POWIERZCHNIE:

sień _____________13,74 m2
korytarz __________11,99 m2
w-c _____________1,65 m2
salon ____________35,07 m2
jadalnia __________18,87 m2
kuchnia __________14,32 m2
spiżarnia __________7,82 m2
pralnia/kotłownia ____7,30 m2
gabinet/pokój gościnny 16,97 m2
_
parter łącznie ____127,73 m2
_
garaż ____________40,09 m2
taras pow. zależna od działki

RZUT PIĘTRA

POWIERZCHNIE:

korytarz ___________15,57 m2
schody ____________4,20 m2
sypialnia 1 __________12,10 m2
łazienka 1 __________10,29 m2
garderoba __________9,37 m2
hall ______________11,13 m2
sypialnia 2 _________15,36 m2
sypialnia 3 _________16,81 m2
łazienka 2 __________6,84 m2
_
poddasze łącznie ___101,67 m2
_
loggia 1 ____________9,82 m2
loggia 2 ____________9,80 m2

PODSUMOWANIE:

powierzchnia użytkowa __230 m2 +2 loggie + garaż 40 m2
powierzchnia zabudowy __209 m2 + tarasy
cena projektu budowlanego __7076 PLN brutto
min. wymiary działki __44m x 17m (765m2)
 • Zawartość projektu

  Gotowe projekty domów jednorodzinnych jakie oferujemy naszym klientom, to kompleksowe rozwiązanie budowlane, nad którym możemy także sprawować pieczę w trakcie procesu wykonawczego.

  Gotowe projekty domów parterowych zawierają:

  • rzut fundamentów (w skali 1:50/1:100)
  • rzuty kondygnacji (w skali 1:50/1:100)
  • rzut więźby dachowej (w skali 1:50/1:100)
  • rzut dachu (w skali 1:50/1:100)
  • przekrój budynku w dwóch egzemplarzach (w skali 1:50/1:100)
  • elewacje (w skali 1:50/1:100)
  • rysunki konstrukcyjne
  • zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej
  • opis techniczny
  • projekt budowlany wewnętrznych instalacji sanitarnych i elektrycznych.

  Projekt jest zgodny z normami wynikającymi z obowiązującego prawa budowlanego.

  Powyższą dokumentację należy uzupełnić o projekt zagospodarowania Państwa działki budowlanej oraz dokonać jego adaptacji. Dopuszczalne są niewielkie zmiany projektu, nie naruszające praw autorskich Pracowni Architektury Głowacki. Projekt można wzbogacić o dodatkowe instalacje, np.: wentylacja z odzyskiem ciepła poprzez pompy ciepła, instalacja grzewczą z wymiennikiem gruntowym, kolektory słoneczne.

ZOBACZ INNE PROJEKTY!

dom_za_żaluzjami

dom_z_werandą

dom_z_podcieniami

dom_z_tarasami