Dom w kolorze

M: 159 m² + 70,5 m² garaż, tarasy i loggia

Nasza propozycja jest odpowiedzią na najczęściej zadawane pytania i zgłaszane potrzeby osób poszukujących dla siebie idealnego domu.

Stworzyliśmy budynek kompaktowy, oferujący funkcjonalną przestrzeń do życia ze strefą dzienną w parterze oraz sypialniami na poddaszu. Zwarta bryła niepodpiwniczonego domu z dwuspadowym, symetrycznym dachem mieści dwa zadaszone tarasy połączone z ogrodem oraz loggie na piętrze. Realizacja jest przewidziana w technologii murowanej. Budynek wyróżnia idea wykończenia całości jednym materiałem – blachą falistą lub struktonitem w wybranym kolorze. Projekt jest dostępny w dwóch wersjach, zależnie od preferowanej wielkości domu.

Dom w kolorze

Ten dom jednorodzinny bez wątpienia cechuje kompaktowość: na niedużej powierzchni znalazło się wiele pomieszczeń pozwalających wygodnie zamieszkać nawet licznej rodzinie.

Obustronne przeszklenie przestrzeni mieszczącej kuchnię, salon i jadalnię poprzez duże okna tarasowe umożliwia zarówno dobre doświetlenie wnętrza o różnych porach dnia, jak i stwarza więcej opcji korzystnego usytuowania domu na działce.

Dom w kolorze

Funkcjonalność i przytulność

Budynek oferuje funkcjonalną, a przy tym przytulną przestrzeń mieszkalną podzieloną na obszerną strefę dzienną w parterze, otwierającą się z dwóch stron na ogród, oraz strefę sypialną na poddaszu, z kilkoma pokojami, dużą łazienką i kotłownią.

Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom klientów stworzyliśmy dwie wersje domu: wariant S – bez garażu i z mniejszą liczbą pomieszczeń, oraz wariant M z 4 sypialniami 1-stanowiskowym garażem, którego powierzchnia może pełnić inną funkcję – dodatkowego pokoju, domowego biura lub przestrzeni dedykowanej hobby.

Kolor dla każdego

Projektując „Dom w kolorze”, kolejny raz postawiliśmy na skandynawski design. Minimalizm przejawia się tu nie tylko w prostocie formy. Projekt przewiduje wykończenie całego domu jednym materiałem – blachą falistą lub struktonitem, w którymś z wybranych kolorów: czerwonym, zielonym, żółtym, białym, grafitowym lub brązowym. Sprawi to, iż budynek będzie się jednocześnie wyróżniał, jak i dobrze wpisywał w otoczenie.

Dom w kolorze

Kup projekt lub zapytaj o szczegóły budowlane poprzez formularz

Chcesz wprowadzić zmiany, dopytać o szczegóły budowlane?

a

Przestronny salon

Trzy sypialnie

Gabinet

a

Dwie łazienki

Garaż na dwa samochody

Drewno

Wysokiego gatunku

Pustak

ceramiczny

Blacha

falista

Parter

Powierzchnie
kuchnia 12,5 m2
salon 24 m2
jadalnia 13 m2
wc 2,5 m2
korytarz 10 m2
wiatrołap 4,5 m2
szafa 2,5 m2
parter łącznie 70 m2
taras 1 20,6 m2
taras2 7,6 m2
garaż 34 m2

Piętro

Powierzchnie
sypialnia 1 15 m2
sypialnia 2 14 m2
sypialnia 3 12 m2
sypialnia 4 13 m2
łazienka 1 4,5  m2
łazienka 2 9,5 m2
garderoba  4,5 m2
korytarz 14 m2
kotłownia 3,5 m2
piętro łącznie 90 m2
loggia 1 4,5 m2
loggia 2 4,3 m2
Podsumowanie
powierzchnia użytkowa  159 m2
 powierzchnia zabudowy  159 m2
cena projektu budowlanego 6 765 PLN brutto
minimalne wymiary działki 18,5×23=425,5 m2

Opinie o naszej pracowni

Mieliśmy z mężem pewien pomysł, jak powinien wyglądać nasz pierwszy dom. Trochę sceptycznie byliśmy nastawieni do zlecenia firmie wykonania projektu. Domy z Głową poleciła nam znajoma i naprawdę jesteśmy zadowoleni.

Anna, Trzebnica

Z naszą działką było trochę problemów, bo projekt który wybraliśmy nie pasował do działki. Firma Domy z Głową stanęła na wysokości zadania i dostosowała ten projekt tak, żeby wszystko było zgodnie z prawem. Duży plus za to, że nie czekaliśmy długo na konsultację.

Dagmara, Oława

Polecam. Wybrałem jeden już gotowy projekt i jestem bardzo zadowolony. Wszystko rozplanowane jak trzeba i dopasowane do mojej działki. Przemyślany każdy szczegół. Warto skorzystać z takich usług, bo dużo ułatwiają i oszczędzają stresu.

Krzysztof, Wrocław

Gotowy projekt domu jednorodzinnego

Zawartość

Gotowe projekty domów jednorodzinnych jakie oferujemy naszym klientom, to kompleksowe rozwiązanie budowlane, nad którym możemy także sprawować pieczę w trakcie procesu wykonawczego.
Gotowe projekty domów parterowych zawierają:

  • rzut fundamentów (w skali 1:50/1:100),
  • rzuty kondygnacji (w skali 1:50/1:100),
  • rzut dachu (w skali 1:50/1:100),
  • przekrój budynku w dwóch egzemplarzach (w skali 1:50/1:100),
  • elewacje (w skali 1:50/1:100),
  • rysunki konstrukcyjne,
  • zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej,
  • opis techniczny,
  • projekt budowlany wewnętrznych instalacji sanitarnych i elektrycznych.
Projekt jest zgodny z normami wynikającymi z obowiązującego prawa budowlanego.

Powyższą dokumentację należy uzupełnić o projekt zagospodarowania Państwa działki budowlanej oraz dokonać jego adaptacji. Dopuszczalne są niewielkie zmiany projektu, nie naruszające praw autorskich Pracowni Architektury Głowacki. Projekt można wzbogacić o dodatkowe instalacje, np.: wentylacja z odzyskiem ciepła poprzez pompy ciepła, instalacja grzewczą z wymiennikiem gruntowym, kolektory słoneczne.