Dom w kolorze

S: 131,5 m² + 21,5 m² tarasy i loggia

Nasza propozycja jest odpowiedzią na najczęściej zadawane pytania i zgłaszane potrzeby osób poszukujących dla siebie idealnego domu.

Stworzyliśmy budynek kompaktowy, oferujący funkcjonalną przestrzeń do życia ze strefą dzienną w parterze oraz sypialniami na poddaszu. Zwarta bryła niepodpiwniczonego domu z dwuspadowym, symetrycznym dachem mieści dwa zadaszone tarasy połączone z ogrodem oraz loggie na piętrze. Realizacja jest przewidziana w technologii murowanej. Budynek wyróżnia idea wykończenia całości jednym materiałem – blachą falistą lub struktonitem w wybranym kolorze. Projekt jest dostępny w dwóch wersjach, zależnie od preferowanej wielkości domu.

Dom w kolorze

Ten dom jednorodzinny bez wątpienia cechuje kompaktowość: na niedużej powierzchni znalazło się wiele pomieszczeń pozwalających wygodnie zamieszkać nawet licznej rodzinie.

Obustronne przeszklenie przestrzeni mieszczącej kuchnię, salon i jadalnię poprzez duże okna tarasowe umożliwia zarówno dobre doświetlenie wnętrza o różnych porach dnia, jak i stwarza więcej opcji korzystnego usytuowania domu na działce.

Dom w kolorze

Funkcjonalność i przytulność

Budynek oferuje funkcjonalną, a przy tym przytulną przestrzeń mieszkalną podzieloną na obszerną strefę dzienną w parterze, otwierającą się z dwóch stron na ogród, oraz strefę sypialną na poddaszu, z kilkoma pokojami, dużą łazienką i kotłownią.

Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom klientów stworzyliśmy dwie wersje domu: wariant S – bez garażu i z mniejszą liczbą pomieszczeń, oraz wariant M z 4 sypialniami 1-stanowiskowym garażem, którego powierzchnia może pełnić inną funkcję – dodatkowego pokoju, domowego biura lub przestrzeni dedykowanej hobby.

Kolor dla każdego

Projektując „Dom w kolorze”, kolejny raz postawiliśmy na skandynawski design. Minimalizm przejawia się tu nie tylko w prostocie formy. Projekt przewiduje wykończenie całego domu jednym materiałem – blachą falistą lub struktonitem, w którymś z wybranych kolorów: czerwonym, zielonym, żółtym, białym, grafitowym lub brązowym. Sprawi to, iż budynek będzie się jednocześnie wyróżniał, jak i dobrze wpisywał w otoczenie.

Dom w kolorze

Kup projekt lub zapytaj o szczegóły budowlane poprzez formularz

Chcesz wprowadzić zmiany, dopytać o szczegóły budowlane?

a

Przestronny salon

Trzy sypialnie

Gabinet

a

Dwie łazienki

Drewno

Wysokiego gatunku

Pustak

ceramiczny

Blacha

falista

Parter

Powierzchnia
kuchnia 13 m2
salon 24 m2
jadalnia 12 m2
wc 4,5 m2
korytarz 9,6m2
wiatrołap 7 m2
parter łącznie 70 m2
taras 1 9,5 m2
taras 2 7,5 m2

Piętro

Powierzchnie
sypialnia 1 15,6 m2
sypialnia 2 10,4 m2
sypialnia 3 13 m2
łazienka 7,2 m2
kotłownia 4,4 m2
korytarz 12 m2
piętro łącznie 62,6 m2
loggia 4,5 m2

Podsumowanie
 powierzchnia użytkowa 131,5 m2
 powierzchnia zabudowy  112 m2
cena projektu budowlanego 6 150 PLN brutto
minimalne wymiary działki 18,5×19=351,5 m2

Opinie o naszej pracowni

Mieliśmy z mężem pewien pomysł, jak powinien wyglądać nasz pierwszy dom. Trochę sceptycznie byliśmy nastawieni do zlecenia firmie wykonania projektu. Domy z Głową poleciła nam znajoma i naprawdę jesteśmy zadowoleni.

Anna, Trzebnica

Z naszą działką było trochę problemów, bo projekt który wybraliśmy nie pasował do działki. Firma Domy z Głową stanęła na wysokości zadania i dostosowała ten projekt tak, żeby wszystko było zgodnie z prawem. Duży plus za to, że nie czekaliśmy długo na konsultację.

Dagmara, Oława

Polecam. Wybrałem jeden już gotowy projekt i jestem bardzo zadowolony. Wszystko rozplanowane jak trzeba i dopasowane do mojej działki. Przemyślany każdy szczegół. Warto skorzystać z takich usług, bo dużo ułatwiają i oszczędzają stresu.

Krzysztof, Wrocław

Gotowy projekt domu jednorodzinnego

Zawartość

Gotowe projekty domów jednorodzinnych jakie oferujemy naszym klientom, to kompleksowe rozwiązanie budowlane, nad którym możemy także sprawować pieczę w trakcie procesu wykonawczego.
Gotowe projekty domów parterowych zawierają:

  • rzut fundamentów (w skali 1:50/1:100),
  • rzuty kondygnacji (w skali 1:50/1:100),
  • rzut dachu (w skali 1:50/1:100),
  • przekrój budynku w dwóch egzemplarzach (w skali 1:50/1:100),
  • elewacje (w skali 1:50/1:100),
  • rysunki konstrukcyjne,
  • zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej,
  • opis techniczny,
  • projekt budowlany wewnętrznych instalacji sanitarnych i elektrycznych.
Projekt jest zgodny z normami wynikającymi z obowiązującego prawa budowlanego.

Powyższą dokumentację należy uzupełnić o projekt zagospodarowania Państwa działki budowlanej oraz dokonać jego adaptacji. Dopuszczalne są niewielkie zmiany projektu, nie naruszające praw autorskich Pracowni Architektury Głowacki. Projekt można wzbogacić o dodatkowe instalacje, np.: wentylacja z odzyskiem ciepła poprzez pompy ciepła, instalacja grzewczą z wymiennikiem gruntowym, kolektory słoneczne.