Dom z obejściem

163,7 m² + 26,7 taras i loggia

Dom z obejściem to nasza kolejna propozycja, która idealnie sprawdzi się jako dom letniskowy.

Budynek niepodpiwniczony, z zadaszonym, okalającym go tarasem, mieści część dzienną w parterze oraz sypialnie na poddaszu wychodzące na loggie. Projekt przewiduje realizację w technologii murowanej. Wszystkie elewacje wykończono drewnem, a symetryczny, dwuspadowy dach pokryto blachą. Ten nowoczesny dom, którego architektura czerpie z tradycji, będzie odpowiedni zarówno dla licznej rodziny, jak i dla wszystkich osób lubiących zapraszać gości.

Dom z obejściem

Kameralna strefa dzienna i funkcjonalność

Parter domu przeznaczono na strefę dzienną z dużymi przeszkleniami od strony ogrodu, zlokalizowano tam również funkcjonalną kotłownię oraz niewielki schowek dostępny z zewnątrz. Poprzez wydzielenie części: kuchenno-jadalnianej i salonowej, uzyskano kameralny charakter wnętrza. Poddasze mieści strefę sypialną: sypialnię główną z garderobą, która wraz z gabinetem otwiera się na wspólną loggię, oraz dwie przestronne sypialnie wychodzące na loggię po drugiej stronie budynku. Środkową, najwyższą część domu, przeznaczono na przestrzeń techniczną.

Dom z obejściem

Tarasowe obejście wokół domu

Zadaszony taras w formie obejścia, dzięki wycięciom bryły w parterze, tworzy od strony wjazdu strefę parkingową dla 2 samochodów oraz strefę rekreacyjną dostępną z salonu i jadalni.

Drewniane elewacje

Elewacje z drewna to tradycyjne rozwiązanie odpowiednie nie tylko dla domów letniskowych, które kojarzy się z ciepłem i bliskością natury. Dzięki takiemu wykończeniu budynek wtopi się w otaczającą go przyrodę, zapewniając mieszkańcom wytchnienie od zgiełku miasta.

Dom z obejściem

Kup projekt lub zapytaj o szczegóły budowlane poprzez formularz

Chcesz wprowadzić zmiany, dopytać o szczegóły budowlane?

a

Przestronny salon

Trzy sypialnie

Gabinet

a

Dwie łazienki

Wiata na jeden samochód

Drewno

Wysokiego gatunku

Blacha

trapezowa

Fermacell

z recyklingu

Parter

Powierzchnie
kotłownia/pralnia 13,0 m2
wiatrołap 16,3 m2
schowek 16,3 m2
klatka schodowa 18,3 m2
salon 18,3 m2
kuchnia z jadalnią 5,6 m2
wc 3,2 m2
taras 19,8 m2


Notice: Trying to get property 'title' of non-object in /home/klient.dhosting.pl/pag/domyzglowa.pl/wp-content/plugins/mkdf-core/shortcodes/image-map-gallery/image-map-gallery.php on line 286

Piętro

Powierzchnie
komunikacja 13,0 m2
sypialnia 16,3 m2
sypialnia 16,3 m2
sypialnia 18,3 m2
gabinet 18,3 m2
łazienka 5,6 m2
garderoba 3,2 m2

Podsumowanie
powierzchnia użytkowa 163,7m2+ taras i loggia 26m2
powierzchnia zabudowy  200 m2
cena projektu budowlanego 6 642PLN brutto
min. wymiary działki 22m x 19m (418 m2)

Opinie o naszej pracowni

Mieliśmy z mężem pewien pomysł, jak powinien wyglądać nasz pierwszy dom. Trochę sceptycznie byliśmy nastawieni do zlecenia firmie wykonania projektu. Domy z Głową poleciła nam znajoma i naprawdę jesteśmy zadowoleni.

Anna, Trzebnica

Z naszą działką było trochę problemów, bo projekt który wybraliśmy nie pasował do działki. Firma Domy z Głową stanęła na wysokości zadania i dostosowała ten projekt tak, żeby wszystko było zgodnie z prawem. Duży plus za to, że nie czekaliśmy długo na konsultację.

Dagmara, Oława

Polecam. Wybrałem jeden już gotowy projekt i jestem bardzo zadowolony. Wszystko rozplanowane jak trzeba i dopasowane do mojej działki. Przemyślany każdy szczegół. Warto skorzystać z takich usług, bo dużo ułatwiają i oszczędzają stresu.

Krzysztof, Wrocław

Gotowy projekt domu jednorodzinnego z płaskim dachem

Zawartość projektu

Gotowe projekty domów jakie oferujemy naszym klientom, to kompleksowe rozwiązanie budowlane, nad którym możemy także sprawować pieczę w trakcie procesu wykonawczego.
Gotowe projekty domów parterowych zawierają:
  • rzut fundamentów (w skali 1:50/1:100)
  • rzuty kondygnacji (w skali 1:50/1:100)
  • rzut dachu (w skali 1:50/1:100)
  • przekrój budynku w dwóch egzemplarzach (w skali 1:50/1:100)
  • elewacje (w skali 1:50/1:100)
  • rysunki konstrukcyjne
  • zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej
  • opis techniczny
  • projekt budowlany wewnętrznych instalacji sanitarnych i elektrycznych.
Projekt jest zgodny z normami wynikającymi z obowiązującego prawa budowlanego.

Powyższą dokumentację należy uzupełnić o projekt zagospodarowania Państwa działki budowlanej oraz dokonać jego adaptacji. Dopuszczalne są niewielkie zmiany projektu, nie naruszające praw autorskich Pracowni Architektury Głowacki. Projekt można wzbogacić o dodatkowe instalacje, np.: wentylacja z odzyskiem ciepła poprzez pompy ciepła, instalacja grzewczą z wymiennikiem gruntowym, kolektory słoneczne.