Dom z werandą

170m² + zadaszone miejsce parkingowe

Dom z werandą to prosty, nowoczesny, energooszczędny budynek o konstrukcji mieszanej drewniano – murowanej, z użytkowym poddaszem.

Ten niepodpiwniczony budynek przykryto dwuspadowym, symetrycznym dachem i uzupełniono o zadaszone miejscem postojowe. Nowoczesna leśniczówka, z okalającą ją drewnianą werandą, to oryginalny projekt, który powstał z połączenia nowoczesnej technologii z tradycyjną polską architekturą. Zawiera przestronną, rodzinną część dzienną, której duże okna tarasowe wychodzą na ogród, wygodne, przestrzenne sypialnie i eleganckie łazienki oraz pomieszczenia gospodarcze.

Dom z werandą

Ten nietuzinkowy projekt gotowy ma przemyślany i wygodny układ pomieszczeń. W domu z werandą zaprojektowano obszerną przestrzeń wspólną na parterze, służącą integracji z rodziną i gośćmi, w postaci wysokiego salonu z częścią kuchenną.

Pozostała część parteru została wykorzystana na trzy sypialnie, zapewniające poczucie prywatności oraz gabinet do pracy. Duże przeszklenia zapewniające integrację wnętrza domu z otoczeniem zewnętrznym Duże okna salonu pozwalają w ciepłe dni otworzyć przestrzeń parterową na otaczający dom ogród, dając przyjemne poczucie bezpośredniego kontaktu z naturą. Ten jak i inne projekty domów parterowych naszego autorstwa charakteryzuje bowiem dobre doświetlenie pomieszczeń mieszkalnych, zapewniające dobry nastrój ich lokatorów.

Dom z werandą

Zadaszona weranda

Zwarta i prosta bryła otoczona została drewnianą werandą – dającą niezbędne schronienie przed promieniami słońca, a jednocześnie pozwalającą na bezpośredni kontakt z naturą przez cały rok. Nowatorski dom powstały według tego projektu zapewni jego mieszkańcom kameralność i przyjazną atmosferę.

Drewniana elewacja

Drewniana elewacja to nawiązanie do tradycyjnych leśniczówek i w pełni naturalne rozwiązanie. Zastosowany materiał sprawia że dom ma nietuzinkowy charakter, jednak podobnie jak pozostałe projekty domów parterowych naszego autorstwa, harmonijnie komponuje się z zielonym otoczeniem.

Dom z werandą

Kup projekt lub zapytaj o szczegóły budowlane poprzez formularz

Chcesz wprowadzić zmiany, dopytać o szczegóły budowlane?

a

Przestronny salon

Trzy sypialnie

Gabinet

a

Dwie łazienki

Wiata z dwoma miejscami postojowymi

Drewno

Wysokiego gatunku

Pustak

ceramiczny

Szkło

Parter

Powierzchnie
sień 4,95 m2
hall 17,16 m2
kuchnia 16,90 m2
salon z jadalnią 40,55 m2
sypialnia 1 13,33 m2
sypialnia 2 13,33 m2
łazienka 1 5,55 m2
pralnia 3,28 m2
magazyn 3,93 m2
parter łącznie 118,98 m2
taras 1 2,18 m2
taras 2/miejsca postojowe 54,26 m2

Piętro

Powierzchnie
sypialnia 3 19,65 m2
garderoba 7,77 m2
łazienka 6,64 m2
gabinet 13,79 m2
komunikacja 2,27 m2
piętro łącznie 50,12 m2
Podsumowanie
powierzchnia użytkowa 170 m2 + zadaszone miejsca park.
powierzchnia zabudowy 150 m2+ zadaszone tarasy
cena projektu budowlanego 6 642 PLN brutto
min. wymiary działki 13m x 29m (552m2)

Opinie o naszej pracowni

Mieliśmy z mężem pewien pomysł, jak powinien wyglądać nasz pierwszy dom. Trochę sceptycznie byliśmy nastawieni do zlecenia firmie wykonania projektu. Domy z Głową poleciła nam znajoma i naprawdę jesteśmy zadowoleni.

Anna, Trzebnica

Z naszą działką było trochę problemów, bo projekt który wybraliśmy nie pasował do działki. Firma Domy z Głową stanęła na wysokości zadania i dostosowała ten projekt tak, żeby wszystko było zgodnie z prawem. Duży plus za to, że nie czekaliśmy długo na konsultację.

Dagmara, Oława

Polecam. Wybrałem jeden już gotowy projekt i jestem bardzo zadowolony. Wszystko rozplanowane jak trzeba i dopasowane do mojej działki. Przemyślany każdy szczegół. Warto skorzystać z takich usług, bo dużo ułatwiają i oszczędzają stresu.

Krzysztof, Wrocław

Gotowy projekt nowoczesnego domu parterowego z werandą

Zawartość projektu

Gotowe projekty domów jakie oferujemy naszym klientom, to kompleksowe rozwiązanie budowlane, nad którym możemy także sprawować pieczę w trakcie procesu wykonawczego.

Gotowe projekty domów parterowych zawierają:

  • rzut fundamentów (w skali 1:50/1:100)
  • rzuty kondygnacji (w skali 1:50/1:100)
  • rzut więźby dachowej (w skali 1:50/1:100)
  • rzut dachu (w skali 1:50/1:100)
  • przekrój budynku w dwóch egzemplarzach (w skali 1:50/1:100)
  • elewacje (w skali 1:50/1:100)
  • rysunki konstrukcyjne
  • zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej
  • opis techniczny
  • projekt budowlany wewnętrznych instalacji sanitarnych i elektrycznych.
Projekt jest zgodny z normami wynikającymi z obowiązującego prawa budowlanego.

Powyższą dokumentację należy uzupełnić o projekt zagospodarowania Państwa działki budowlanej oraz dokonać jego adaptacji. Dopuszczalne są niewielkie zmiany projektu, nie naruszające praw autorskich Pracowni Architektury Głowacki. Projekt można wzbogacić o dodatkowe instalacje, np.: wentylacja z odzyskiem ciepła poprzez pompy ciepła, instalacja grzewczą z wymiennikiem gruntowym, kolektory słoneczne.