Automatycznie zapisany szkic

Oferujemy  gotowe projekty nowoczesnych domów

[/vc_column_text]

Czy istnieje sposób, aby wybudować dom idealny dla siebie i swojej rodziny, bez ponoszenia dodatkowych kosztów?

Jasne, że tak! Wystarczy skontaktować się z Pracownią Architektury Głowacki i spotkać się z naszymi architektami, aby razem wybrać najlepszy projekt. W zależności od Państwa potrzeb oferujemy projekty domów jednorodzinnych zarówno dla osób aktywnych towarzysko, jak i ceniących prywatność i rodzinną atmosferę. Każdy z nich posiada funkcjonalne wnętrze, z wyraźnym podziałem na część dzienną i nocną oraz zapewnia bliski kontakt z naturą.

[/mkdf_elements_holder_item]
[/mkdf_elements_holder][/vc_column][/vc_row]

Tomasz Głowacki

Architekt, adiunkt na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej, działacz SARP, założyciel i główny projektant PAG.

Laureat nagród i wyróżnień w wielu konkursach architektonicznych, zdobywca I nagrody w konkursie na koncepcję rozbudowy Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Od 2005 prowadzi niezależną działalność architektoniczną w ramach Pracowni Architektury Głowacki PAG. Ponadto jako krytyk architektoniczny pisze regularnie do czasopisma „Architektura Murator”. Miłośnik pustki w architekturze i pełni w życiu.

Skontaktuj się z nami

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliollicitudin, lorem quis bibendum auctor nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor.

    *
    *

    Aktualności